Zespół Cudownego Umysłu stanowią ludzie, pragnący dzielić się z innymi pasją do poznawania świata oraz poszerzania horyzontów. Wierzymy, że ludzki umysł nie ma żadnych ograniczeń i może rozwinąć się w takim kierunku, w jakim będziemy sobie tego życzyć. Właśnie dlatego uznaliśmy, iż nazwa Cudowny Umysł będzie idealna dla naszego portalu.

Każda z osób, prowadzących stronę, na co dzień zajmuje się tematyką, którą prezentujemy w poszczególnych działach. Wynika ona tak z naszych zainteresowań, jak i z prac, jakie wykonujemy. Łączymy pasję do medycyny, budownictwa, lifestylu, turystyki, wystroju wnętrz, tworząc z nich wszystkich mieszankę tematów istotnych do poznania, by funkcjonować w dzisiejszym świecie. Przedstawione tematy ubieramy w łatwe w odbiorze i zrozumiałe słowa, gdyż naszym celem jest pomaganie innym w zrozumieniu ważnych zagadnień.

Cudowny umysł powinien być również umysłem otwartym, dlatego chętnie przyglądamy się propozycjom współpracy oraz pomysłom na ulepszenie portalu, płynącym od naszych czytelników. W związku z tym zachęcamy do kontaktowania się z nami.