Zabawki, jakie kupujemy dzieciom, powinny spełniać nie tylko funkcję rozrywkową, ale także wpływać na rozwój malucha. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się zabawki edukacyjne, które pomagają dziecku poznawać otaczający je świat, rozwijają jego wyobraźnię i kreatywność oraz pomagają w budowaniu więzi społecznych. Prym wśród nich wiodą produkty wykonane z drewna przez renomowanych producentów na rynku akcesoriów dziecięcych.

Aby uczyć i cieszyć

Do łask powracają dziś zabawki wykonane w całości z drewna, które stanowią dużą konkurencję dla ich plastikowych, nietrwałych odpowiedników. Jest to oryginalny pomysł na prezent, a rozmaitość rodzajów tych zabawek sprawia, że możemy dobrać model pod każą kategorię wiekową. Do wyboru są: ponadczasowe zestawy drewnianych klocków i kolejek z wagonikami. Dla najmłodszych bobasów dostępne są zabawki sensoryczne: sortery, kostki i tablice manipulacyjne, układanki, klocki magnetyczne czy komplety zwierzątek. Starsze pociechy zadowolą kręgle, dwustronne tablice matematyczne, koraliki do nawlekania, rakiety, a także całe zestawy małej elegantki, czy pierwsze warsztaty samochodowe i salony piękności.

Bezpieczna zabawa

Produkty drewniane są wykonywane najczęściej ze 100% ekologicznych materiałów, które są odporne na zniszczenia. Do ich wykończenia użyte są nietoksyczne farby, pozbawione szkodliwych substancji. Drewniane zabawki edukacyjne są dopracowywane z dbałością o każdy szczegół. Ich żywe kolory przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do nauki poprzez zabawę.