Holandia to wspaniałe miejsce do życia. Ma najwyższy standard życia na świecie, a jej miasta należą do najpiękniejszych w Europie. Holendrzy są wysoko wykształceni, tolerancyjni i gościnni. Mają reputację bycia dobrodusznymi, nawet gdy są testowani.

Czym wyróżnia się Holandia na tle innych państw?

Holandia była liderem w wielu dziedzinach ludzkiego postępu. Jej uniwersytety należą do najlepszych w Europie, a jej system szkolny jest uważany za jeden z najlepszych na świecie. Holenderska gospodarka jest stabilna i dobrze prosperująca, z doskonałą infrastrukturą, która wspiera firmy wszystkich rozmiarów. I jest wiele możliwości tutaj: Populacja kraju jest na tyle mała, że nie ma zbyt wielu ludzi konkurujących o pracę; jednocześnie jest na tyle duża, że istnieje wiele możliwości dla tych, którzy chcą.

Holandia ma również żywą i tolerancyjną kulturę, która przyjmuje ludzi z całego świata. Jest to społeczeństwo wielokulturowe, w którym mówi się wieloma językami i gdzie ludzie z różnych środowisk pokojowo współistnieją. Polityka tolerancji w tym kraju rozciąga się na jego stosunek do narkotyków: Holenderskie podejście do marihuany jest znacznie bardziej liberalne niż w większości innych krajów w Europie.

Jaką formę transportu do Holandii wybrać?

Istnieje wiele opcji, aby dostać się do Holandii. Najbardziej oczywistym wyborem jest lot, ale jeśli jesteś na budżecie, możesz zdecydować się na pociąg lub autobus zamiast. Wygodnym i bezpiecznym wyborem są również busy do Holandii Malbork.