Polecamy

Czym charakteryzuje się basen stelażowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Basen stelażowy to rodzaj basenu, który ma płaski pokład z podniesionymi bokami. Ściany boczne są tworzone przez metalowe lub plastikowe stojaki, które mogą być umieszczone na różnych wysokościach, aby dostosować się do różnych głębokości wody. Basen stelażowy może być również określany jako basen „stelażowy i płytkowy”, ponieważ stelaże mogą stanowić wsparcie zarówno dla pokładu, jak i dla materiału wykładziny.

Basen stelażowy wymaga mniejszego wykopu niż inne rodzaje basenów, ale nadal oferuje wiele korzyści dla właścicieli domów. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tym typie basenu:

Baseny stelażowe występują w różnych kształtach i rozmiarach

Baseny stelażowe są najczęściej prostokątne lub okrągłe w kształcie, ale mogą one być również kwadratowe lub owalne, jeśli jest to pożądane. W razie potrzeby mogą mieć nawet nieregularny kształt – wystarczy zapytać lokalnego wykonawcę o to, jak może pomóc w zbudowaniu nietypowego, ale funkcjonalnego projektu.

Baseny stelażowe są łatwe w instalacji

Nie będziesz musiał przekopywać swojego podwórka, aby zainstalować basen stelażowy, ponieważ wszystkie materiały trafiają na miejsce podczas budowy. Oznacza to, że zaoszczędzisz czas i pieniądze w porównaniu z innymi rodzajami funkcji podwórkowych, takich jak patia lub pokłady, które wymagają znacznego wykopu przed rozpoczęciem instalacji.

Baseny stelażowe są łatwe w utrzymaniu 

Możesz wyczyścić basen stelażowy po prostu wężem lub używając dmuchawy do liści. Nie musisz się martwić o czyszczenie zanieczyszczeń, które mogą zatkać system filtrów lub inne części basenu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Doradztwo podatkowe dla firm – co warto wiedzieć?
Doradztwo podatkowe dla firm – co warto wiedzieć?
Doradztwo podatkowe to obecnie dość popularny rodzaj pomocy udzielanej wielu firmom. Polega ona przede wszystkim na wsparciu w zakresie prawa […]
Idealny prezent dla fana motoryzacji – o czym warto pomyśleć?
Idealny prezent dla fana motoryzacji – o czym warto pomyśleć?
Motoryzacja to szeroka dziedzina, która ma wielu fanów, zwłaszcza wśród mężczyzn. Interesują się oni zarówno samochodami, jak i motocyklami. Zwykle […]
Sprawne zarządzanie towarem – pomocna technologia
Sprawne zarządzanie towarem – pomocna technologia
Firma to organizacja działająca w oparciu o dobrą współpracę wielu składających się na nią jednostek, biorących udział w całym procesie […]
Ostatnie wpisy