Polecamy

Karma dla psa mokra – czym się charakteryzuje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mokra karma dla psów to rodzaj karmy dla psów, która zawiera 80% wody lub więcej. Występuje w puszkach i saszetkach. Niektóre marki oferują również mrożone wersje swoich mokrych karm dla psów. Mokre karmy dla psów zazwyczaj zawierają więcej białka niż karmy suche (do 50%). Dzięki temu są bardziej odżywcze i bardziej sycące dla Twojego pupila w porównaniu do suchych.

Mokre karmy dla psów występują w różnych smakach: kurczak i wołowina, jagnięcina, kaczka i indyk to jedne z najpopularniejszych smaków dostępnych obecnie na rynku.

Mokra karma dla psów jest zazwyczaj droższa niż sucha, ale może być korzystna dla niektórych psów na wiele sposobów. Przyjrzyjmy się tym korzyściom i temu, jak mogą one wpłynąć na Twojego pupila.

Mokra karma dla psów ma kilka zalet w porównaniu z suchą karmą dla psów. Niektóre z tych korzyści obejmują:

Wygoda 

Mokra karma dla psów jest łatwa do otwarcia i natychmiastowego podania. Większość puszek jest również zamykana, co pozwala na przechowywanie pozostałych porcji do późniejszego wykorzystania.

Wilgotność 

Mokra karma dla psów zawiera około 80 procent wody i może pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia Twojego pupila.

Składniki odżywcze 

Mokra karma dla psów zawiera wiele niezbędnych składników odżywczych, których sucha karma może nie posiadać, takich jak aminokwasy, witaminy i minerały.

Koszt 

Mokre karmy są zazwyczaj droższe niż suche, ponieważ zawierają więcej składników (a zatem więcej kosztów). Jednak jeśli Twój zwierzak lubi mokre karmy bardziej niż suche, wtedy mogą być warte dodatkowego wydatku.

Jeśli chcesz kupić swojemu psu karmę wysokiej jakości, to sprawdź stronę: https://tuzwierzaki.pl/pl/menu/karma-dla-psa-mokra-249.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie formy naprawy telefonu oferowane są przez profesjonalne serwisy?
Jakie formy naprawy telefonu oferowane są przez profesjonalne serwisy?
Obecnie jednymi z najpowszechniejszych urządzeń mobilnych są smartfony. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalności i wielofunkcyjności. Posiadając smartfon, można go […]
Co można zrobić, aby obniżyć swoje rachunki za prąd?
Co można zrobić, aby obniżyć swoje rachunki za prąd?
Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne metody pozyskiwania prądu. Jedną z nich są panele fotowoltaiczne, które można zauważyć na […]
Dlaczego nie warto kupować tanich części samochodowych?
Dlaczego nie warto kupować tanich części samochodowych?
W dzisiejszych czasach praktycznie z każdych stron zarzucani jesteśmy różnymi promocjami i reklamami, które sprawiają, że mamy ogromny problem z […]
Ostatnie wpisy