Duży rozmiar nie znaczy gorszy

Bardzo często panie o nieco większym rozmiarze mają spore problemy z dobraniem odpowiedniego ubrania. Jest to spowodowane tym, że chcąc ukryć swoje kilogramy w wielu przypadkach popełniają błędy które jeszcze bardziej uwypuklają to co chciały ukryć? Czy to jednak oznacza, że nic nie można na to poradzić? Niekoniecznie, warto bowiem skorzystać z pewnych modowych trików, które pozwolą na ukrycie pewnych niedoskonałości. Od razu trzeba jednak zaznaczyć, że większy rozmiar nie oznacza brzydszego czy gorszego. Jednak przed zakupem ubrań warto dokonać odpowiedniej analizy tak, aby podkreślić atuty oraz ukryć wady. Oczywiste jest, że do każdego rodzaju sylwetki garderobę należy dobierać indywidualnie i pod kątem konkretnej osoby.

Nie bój się ubrań, pokaż to co masz najlepsze

Mając nieco więcej kilogramów nie trzeba wstydzić się swojego ciała i ukrywać go w workach. Wybierając fason sukienki warto kierować się tym czy jest on odpowiedni do sylwetki, jaki jest jego krój. Być może warta zastanowienia jest sukienka koszulowa, która świetnie ukrywa szerokie biodra a przy tym dobrze podkreśla talię. Dobrym posunięciem dla pań w większych rozmiarach są także narzutki damskie, które świetnie nadają się do ukrycia tego co chcemy aby pozostało niewidoczne.

Kompletując swoją szafę panie o większych rozmiarach nie mogą zapominać o wyborze odpowiedniej bielizny. Bielizna XXL dostępna jest naprawdę w wielu fasonach oraz rodzajach. Każda pani powinna znaleźć coś dla siebie, tak aby idealnie podkreślała jej atuty, a przy tym ukrywała wady. Wybierając bieliznę w większych rozmiarach wcale nie trzeba iść na kompromisy i wybierać coś, co się nam nie podoba tylko dlatego, że jest w odpowiednim rozmiarze.