Wesele wiąże się z licznymi kosztami i masą przygotowań, które mogą dostarczyć sporo stresu. Jednak oprócz najważniejszych aspektów przyjęcia, takich jak muzyka czy oświetlenie, warto też zwrócić uwagę na drobne dodatki, dzięki którym impreza będzie dopięta na ostatni guzik i oczaruje wszystkich zaproszonych. Co zatem może sprawdzić się jako świetny i niezbyt drogi weselny gadżet?

Pomysłowe zawieszki

Efekt na gościach, jaki zostanie wywołany poprzez ciekawe zawieszki na wódkę weselną, będzie spektakularny. Tak niewielki szczegół potrafi zdecydowanie dodać atrakcyjności butelkom alkoholu i uatrakcyjnić wygląd całego stołu. Nie trzeba się także martwić o to, że zawieszki nie będą pasowały do wybranej wcześniej dekoracji – istnieje szeroki wybór motywów, przez co wszystko będzie idealnie dobrane do gustów państwa młodych.

Pamiątkowe wpisy

Na coraz większej ilości wesel pojawia się dodatek, którym jest księga gości weselnych. Dzięki niej każdy z gości weselnych zostawi po sobie jakiś ślad. Skierowane w stronę młodej pary miłe słowa z pewnością będą jedną z najpiękniejszych pamiątek. Z pewnością jeszcze wiele lat po zakończeniu tego najważniejszego w życiu dnia dla małżonków przyjemną czynnością będzie przerzucanie stron księgi i przywoływanie pięknych wspomnień o weselu.

Te dwa drobne dodatki są zdecydowanie warte uwagi w przypadku planowania idealnego weselnego przyjęcia. Pokazują, że przy naprawdę niewielkich kosztach da się wprowadzić ciekawe akcenty na organizowanej imprezie.