Nieustannie kursujemy m.in. z Krakowa do Wiednia i oczywiście odwrotnie. Nasza flota to nowoczesne busy wyposażone w wygodne siedzenia, klimatyzację i silne połączenie Wi-Fi. Z nami tylko cieszysz się podróżą!

Wiedeń cieszy się niemałą popularnością

Wiedeń jest stolicą Austrii i jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Jest to miejsce, w którym można spędzić kilka dni ciesząc się jego pięknem, kulturą i historią. Możesz odwiedzić muzea, pałace i parki. Jeśli preferujesz podróżowanie na czterech kołach, nasza firma oferuje tani bus Kraków Wiedeń i z powrotem. Dzięki nam zwiedzisz to bogate miasto i komfortowo powrócisz do domu!

Bilety autobusowe są zazwyczaj tańsze niż bilety lotnicze

Po pierwsze, nie ma żadnych niespodzianek w cenie biletu – jest ona taka sama od początku do końca. Po drugie, możesz wybrać swoje miejsce (no kto nie lubi siedzieć przy oknie!) i wrócić do domu wcześniej, jeśli zajedzie taka potrzeba. Jeśli chcesz przespać się w trakcie podróży, mamy na tyle komfortowe miejsca, że uczynisz to z przyjemności, a jeśli pojawi się dodatkowy bagaż i na to znajdziemy rozwiązanie. Nasz tani bus Kraków Wiedeń, tani jest tylko z nazwy i gwarantujemy, że z naszych usług zechcesz skorzystać ponownie.

Możliwości masz wiele, ale autobus to częsty wybór

Jeśli chcesz podróżować do Wiednia, istnieje wiele opcji do wyboru. Możesz podróżować samolotem lub pociągiem, ale te środki podróży są przede wszystkim kosztowne. Najlepszym sposobem na zwiedzanie Wiednia jest autobus. Autobus sam w sobie jest niedrogim sposobem na podróżowanie po Europie i wielu zapalonych podróżników powie Ci to samo.