Polecamy

Krajalnica do chleba – czym się kierować przy zakupie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Krajalnica do chleba to ważny element wyposażenia sklepów, restauracji czy nawet firmy cateringowej. Dobra krajalnica znacznie usprawni i ułatwi pracę. Dzięki niej można szybko pokroić dużo bochenków chleba, a kromki zawsze wyjdą równe. Modeli na rynku jest wiele, różnią się wielkością, obsługą i zastosowaniem. Jak wybrać najlepszą krajalnicę i czym kierować się przy zakupie? 

Rodzaje krajalnic do chleba 

Wybierając odpowiednią krajalnicę, warto wiedzieć, jakie są możliwości. Urządzenia te dzielą się na kilka rodzajów i są dostosowane do różnych biznesów. Są to między innymi: 

-Krajalnice półautomatyczne – są manualna, sprawdzą się w punktach sprzedaży, w których ilość dziennie krojonego chleba nie przekracza około 1300 bochenków na godzinę. 

-Krajalnice automatyczne – idealne rozwiązanie do sklepów samoobsługowych, ich konstrukcja pozwala na samodzielne krojenie chleba przez klienta.

-Krajalnice samoobsługowe – ich konstrukcja również pozwala na ich zastosowanie w punktach, w których klient sam może z niej skorzystać. Są w pełni bezpieczne. 

-Krajalnice taśmowe – urządzenie o wysokiej wydajności, może kroić nawet 1000 chlebów na godzinę, pozwala na ciągłą pracę.

Co cechuje dobrą krajalnicę do chleba?

Zakup krajalnicy do chleba powinien być przemyślany, aby była ona dobra i wygodna w korzystaniu. Wybierając idealny model, należy sprawdzić, na jaki rozmiar można sobie pozwolić. Zbyt duże urządzenie może się nie zmieścić, a dostęp do niego powinien być łatwy – szczególnie jeśli mają korzystać z niego klienci. Ważne jest także to, jaką wielkość chleba może maksymalnie kroić i jakiej grubości wychodzą kromki. Więcej informacji o tych urządzeniach można znaleźć na https://ibis.net.pl/sklep/krajalnice-do-chleba/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje wózków, które sprawdzą się przy każdym dziecku
Rodzaje wózków, które sprawdzą się przy każdym dziecku
Wybór wózka dla dziecka, może okazać się trudny i skomplikowany dla rodziców. Jest wiele elementów, na które powinno się zwrócić […]
Geek chic – zegarki damskie Casio, stylizowane na lata 80-te
Geek chic – zegarki damskie Casio, stylizowane na lata 80-te
Nie tylko dla mężczyzn Zegarek jest dobrym dodatkiem do stylizacji, zwłaszcza do garnituru bądź bardziej eleganckiego ubioru. Pomijając fakt, że […]
Jakie są najczęściej spotykane grzyby lecznicze i jak się je stosuje?
Jakie są najczęściej spotykane grzyby lecznicze i jak się je stosuje?
Istnieje wiele badań naukowych, które zostały przeprowadzone na temat właściwości leczniczych grzybów. Badania te wykazały, że grzyby pomagają w leczeniu […]
Ostatnie wpisy