Polecamy

Co zrobić z autem po wypadku?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pozbycie się nawet sprawnego i prezentującego całkiem dobry stan samochodu może być kłopotliwe, zwłaszcza gdy liczy się na korzystne warunki, a co dopiero jeśli chodzi o auto po wypadku. Zniszczone w zdarzeniu drogowym pojazdy nie są specjalnie atrakcyjne dla kupujących, nawet gdy mają niskie ceny, gdyż potrzeba wiele zachodu i zaufanego mechanika, by przywrócić im dobry stan. Jakie są inne opcje?

Na części czy do skupu?

Wyjściem stosowanym często w przypadku mocno zniszczonych pojazdów jest ich sprzedaż na części, nie jest to jednak opcja odpowiednia dla osób, które chcą szybko pozbyć się kłopotu, a przy tym pragną, by zwróciła się im choć część kosztów auta. Dlatego w takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem może być sprzedaż uszkodzonego pojazdu do skupu.

Wiele osób traktuje skupy jako ostatnią opcję w przypadku chęci sprzedaży sprawnego samochodu, ale gdy ma się pojazd uszkodzony, tylko to rozwiązanie zapewnia szybkie pozbycie się niechcianego samochodu oraz uzyskanie za niego godziwej sumy.

Można skorzystać na przykład z oferty, jaką przedstawia skup aut uszkodzonych w Szczecinie. Pracownicy tej firmy sami dojeżdżają do posiadaczy aut chętnych na ich sprzedaż, załatwiają wszelkie formalności i dokonują wyceny, która do niczego nie zobowiązuje.

Warto więc sprawdzić, ile skup może zaoferować za uszkodzony samochód. Kwota ta na pewno okaże się wyższa od sumy, jaką można uzyskać za części, a przy tym cały proces pozbywania się samochodu nie zabierze wiele czasu ani wysiłku. Więcej informacji w tym zakresie znaleźć można na https://cargryf.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wybór paneli do kuchni i łazienki
Wybór paneli do kuchni i łazienki
Większość osób wybiera płytki do łazienki i kuchni, zapominając o panelach podłogowych. Panele podłogowe mogą być nawet kilkukrotnie tańsze od […]
Kursy kwalifikacyjne – szansa na dobry zawód
Kursy kwalifikacyjne – szansa na dobry zawód
Dynamika rynku pracy często wymusza na nas swego rodzaju elastyczność. Obrana na początku edukacji ścieżka zawodowa, w momencie jej ukończenia […]
Koszty utrzymania klimatyzacji
Koszty utrzymania klimatyzacji
Klimatyzacja jest niezwykle przydatna zarówno w domu jednorodzinnym, jak i biurze czy zakładzie przemysłowym. Odpowiada bowiem za skuteczne obniżanie temperatury […]
Ostatnie wpisy