Ta jedna noc w roku

Na noc sylwestrową każdy czeka z niecierpliwością. Zakończenie starego, odcięcie od tego, co nam się nie udało. Nowe plany, marzenia postanowienia. Do tego najczęściej spotykamy się ze znajomymi i świętujemy do białego rana, czy to na sali balowej, we własnym domu, jednak to przywitanie Nowego Roku w chatce w górach, niesie ze sobą magię.

Jak zaplanować powitanie Nowego Roku na wyjeździe?

Decydując się na kilkudniowy wyjazd w góry, musimy sprytnie spakować walizkę tak, by zabezpieczyć się na wszystkie ewentualności. Wyjazd na sylwestra w góry nie oznacza bowiem, że rezygnujemy z wielkiego balu. Właściciele hoteli, czy dużych pensjonatów najczęściej organizują klasyczne imprezy sylwestrowe z tańcami, ciepłymi posiłkami. Na taką imprezę musimy zabrać ze sobą odpowiednią kreację. Ogromny wybór kreacji sylwestrowych znajdziemy pod adresem: https://mosquito-sklep.pl/pl/119-sukienki-na-sylwestra. Pamiętajmy o tym, by sukienka na wyjazd nie była zbyt obszerna oraz, nie wymagała godziny prasowania, ponieważ możemy nie mieć takiej możliwości. „Mała czarna”, sprawdzi się w tej sytuacji idealnie- pasuje na każdą figurę. Zaszaleć możemy, za to z makijażem i biżuterią, tym sposobem, każdą nawet najskromniejszą kreację zamienimy w suknię balową.

Nie każdy lubi tańczyć

Udział w ogromnej i szalonej imprezie, oczywiście nie jest obowiązkiem. Wyjeżdżając w góry sylwestra, możemy spędzić miło czas, odpoczywając przy kominku. Tak spędzony koniec roku pozwoli w pełni zregenerować siły po miesiącach ciężkiej pracy. W takiej sytuacji nie obowiązuje nas dress code, a swetry damskie i legginsy wydają się w tej sytuacji najbardziej odpowiednim strojem.