Polecamy

Sylwester w górach – co ubrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ta jedna noc w roku

Na noc sylwestrową każdy czeka z niecierpliwością. Zakończenie starego, odcięcie od tego, co nam się nie udało. Nowe plany, marzenia postanowienia. Do tego najczęściej spotykamy się ze znajomymi i świętujemy do białego rana, czy to na sali balowej, we własnym domu, jednak to przywitanie Nowego Roku w chatce w górach, niesie ze sobą magię.

Jak zaplanować powitanie Nowego Roku na wyjeździe?

Decydując się na kilkudniowy wyjazd w góry, musimy sprytnie spakować walizkę tak, by zabezpieczyć się na wszystkie ewentualności. Wyjazd na sylwestra w góry nie oznacza bowiem, że rezygnujemy z wielkiego balu. Właściciele hoteli, czy dużych pensjonatów najczęściej organizują klasyczne imprezy sylwestrowe z tańcami, ciepłymi posiłkami. Na taką imprezę musimy zabrać ze sobą odpowiednią kreację. Ogromny wybór kreacji sylwestrowych znajdziemy pod adresem: https://mosquito-sklep.pl/pl/119-sukienki-na-sylwestra. Pamiętajmy o tym, by sukienka na wyjazd nie była zbyt obszerna oraz, nie wymagała godziny prasowania, ponieważ możemy nie mieć takiej możliwości. „Mała czarna”, sprawdzi się w tej sytuacji idealnie- pasuje na każdą figurę. Zaszaleć możemy, za to z makijażem i biżuterią, tym sposobem, każdą nawet najskromniejszą kreację zamienimy w suknię balową.

Nie każdy lubi tańczyć

Udział w ogromnej i szalonej imprezie, oczywiście nie jest obowiązkiem. Wyjeżdżając w góry sylwestra, możemy spędzić miło czas, odpoczywając przy kominku. Tak spędzony koniec roku pozwoli w pełni zregenerować siły po miesiącach ciężkiej pracy. W takiej sytuacji nie obowiązuje nas dress code, a swetry damskie i legginsy wydają się w tej sytuacji najbardziej odpowiednim strojem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio przygotować stół wielkanocny?
Jak odpowiednio przygotować stół wielkanocny?
Stół to najważniejsze miejsce, wokół którego podczas Świąt Wielkanocnych gromadzi się cała rodzina. Powinien on być przygotowany i udekorowany w […]
Jak wybrać pościel do wózka
Jak wybrać pościel do wózka
Kiedy na świecie pojawia się mały człowiek, zmienia się cały świat, a sprawy i przedmioty, które do tej pory nie […]
Jak wybrać drona dopasowanego do naszych potrzeb?
Jak wybrać drona dopasowanego do naszych potrzeb?
Dron jest urządzeniem latającym, który jest zdalnie sterowany przy pomocy komputera. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że może być on wykorzystany […]
Ostatnie wpisy