Pojawienie się nowego członka rodziny jest ogromnym wyzwaniem dla młodych rodziców. Opieka i pielęgnacja noworodka zabiera sporą część dnia, często na codzienne przyjemności nie pozostaje już ani czasu, ani siły. Dlatego warto dobrze przygotować się do tego ważnego wydarzenia. Odpowiednio dobrane akcesoria nie tylko ułatwią opiekę nad maluchem, zaoszczędzą nasz czas i pozwolą cieszyć się każdym dniem w towarzystwie pociechy.

Niezbędne akcesoria: wózek i fotelik

Wózek i fotelik to przedmioty, które są nieodzowne od pierwszych dni po narodzinach dziecka. Wybór jest ogromny, dlatego warto zapoznać się z ofertą producentów i wybrać produkt idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Najczęściej kupowany rodzaj wózka to model 3w1, który zawiera gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Szukając odpowiedniego produktu nie należy się spieszyć, a funkcjonalność i bezpieczeństwo traktować jako priorytet. Dobrym pomysłem są foteliki z bazą IsoFix, zapewniające komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. 

Bezpieczeństwo i wygoda w domu

Zajmując się domowymi czynnościami, koniecznie zapewnijmy maluchowi bezpieczne miejsce. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju leżaczki, kojce, maty lub krzesełka dla małych dzieci. Ciekawą propozycją są krzesełka, które możemy dostosować do wieku i wzrostu użytkownika. Jeśli marzy Ci się produkt spełniający kilka funkcji, krzesełko Nomi to idealny wybór. Rośnie z dzieckiem i może służyć jako leżaczek lub krzesełko dla malucha, a następnie starszaka.