Polecamy

Ekspres do kawy Saeco – opinie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Saeco to marka doskonale znana wszystkim miłośnikom kawy. Jej początki sięgają 1981 roku. Od początku swej działalności firma skupiła się na produkcji innowacyjnych urządzeń do parzenia kawy. W 2009 roku zadecydowano o podjęciu współpracy z koncernem Philips. Rezultatem wspólnych działań są wysokiej jakości ciśnieniowe ekspresy do kawy, przeznaczone zarówno dla lokali gastronomicznych jak i domowych zastosowań. W sprzedaży dostępne są urządzenia automatyczne i ręczne. Najdroższe modele kosztują ponad 20000 zł, najtańsze niewiele ponad 400 zł.

Klienci korzystający z ekspresów do kawy marki Saeco (zobacz: Saeco ekspres do kawy) podkreślają przede wszystkim ich kompaktowość oraz funkcjonalność. Urządzenia zajmują niewiele miejsca i charakteryzują się zwartą budową, dzięki czemu nie ma możliwości aby przypadkowo urwać jakiś element. Użytkownicy podkreślają również efektowny wygląd ekspresów Saeco. Zgodnie z włoską tradycją, wszystkie modele posiadają stylowe wykończenia ze stali szlachetnej oraz lekkiego aluminium, zgodne z nowoczesnymi trendami.

To co jednak przede wszystkim wyróżnia ekspresy tej marki to jakość zaparzanej kawy. Ceramiczne młynki wbudowane w urządzenia, wydobywają z ziaren kawy doskonały aromat, a system spieniania mleka pozwala na przygotowanie doskonałego Cappuccino, bądź Latte. Niektóre modele ekspresów wyposażone są dodatkowo w funkcję podgrzewania filiżanek. Przejrzysty interfejs powoduje, że obsługa urządzeń Saeco jest łatwa i intuicyjna. Klienci podkreślają trwałość urządzeń. Wpływ na żywotność ekspresów tej firmy ma zastosowanie filtra AquaClean, który zapobiega osadzaniu się kamienia. Dzięki niemu, możliwe jest przygotowanie do 5000 filiżanek kawy bez konieczności odkamieniania ekspresu.

Wszystkie te cechy powodują, że ekspresy do kawy Saeco cieszą się uznaniem, zarówno wyrafinowanych smakoszy kawy jak i tych, którzy napój ten piją jedynie okazjonalnie. Dzięki szerokiej gamie produktów, każdy może znaleźć model dopasowany do własnych potrzeb.

Produkty do czyszczenia ekspresu znajdziesz na przykład na stronie internetowej kawadlapoznania.pl. Sprawdź: odwapniacz Saeco.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pakowanie na wycieczkę – jak to dobrze zrobić?
Pakowanie na wycieczkę – jak to dobrze zrobić?
Pakowanie się na wyjazd jest jedną z najbardziej stresujących części podróżowania. Musisz połączyć wszystkie swoje rzeczy, ubrania, buty i kosmetyki […]
Jak przekonać bliską osobę do podjęcia psychoterapii?
Jak przekonać bliską osobę do podjęcia psychoterapii?
Problemy natury emocjonalnej może mieć każdy z nas. Czasami potrafimy sobie poradzić z nimi sami, są jednak sytuacje, kiedy warto […]
Dlaczego warto się ubezpieczyć?
Dlaczego warto się ubezpieczyć?
Życie pisze różne scenariusze. Niestety nie zawsze są one dla nas pomyślne. Dlatego też posiadanie ubezpieczenia na samochód, mieszkanie czy […]
Ostatnie wpisy