Bliska Ci osoba jest prawdziwym obieżyświatem, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla niej? Podczas zakupu upominku wykorzystaj fakt, że lubi zwiedzać świat i podaruj coś, co nie tylko sprawi mu radość, ale będzie przydatnym gadżetem podczas podróży. Oto kilka podpowiedzi.

Postaw na literaturę

Nic tak nie wzbogaci wiedzy Twojego przyjaciela o świecie jak rzetelna literatura podróżnicza. Na rynku książki mamy obecnie do czynienia z zalewem różnego rodzaju przewodników po krajach, ale uwaga tylko nieliczne są napisane przez ludzi bardzo dobrze znających się na realiach danego państwa. Miej to na uwadze, gdy będziesz w księgarni i zanim podejmiesz decyzję o zakupie, skorzystaj z porady sprzedawcy.

Poszukaj przedmiotu kojarzącego się z podróżą

Na prezenty dla podróżników nie trzeba wydawać fortuny. Wiele przyjemności sprawią im proste upominki, na przykład mapy ścienne, które mogą zawiesić sobie zarówno w pokoju, jak i w kuchni. Na https://www.twojemapy.com/kategoria-produktu/mapy-scienne/ są dostępne w wielu wariantach. Inne ciekawe pomysły to zawieszki lub mapy kieszonkowe.