Sukienka to najbardziej kobiecy element damskiej garderoby. Pasuje do każdej figury. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni fason. Jak się do tego zabrać? Oto kilka wskazówek, które ułatwią życie każdej kobiecie.

Rozmiar biustu ma znaczenie…

Jeżeli mamy drobne piersi to bez problemu możemy je optycznie powiększyć. W naszym przypadku świetnie się sprawdzą sukienki z żabotem i wszelkiego rodzaju marszczeniami na przodzie. Optycznie powiększą niewielki biust. Możemy sobie też pozwolić na sukienki z golfem czy półgolfem. Na specjalne okazje możemy sobie pozwolić na suknie z odkrytymi plecami.

Panie, które mogą pochwalić się sporymi piersiami powinny wybierać sukienki z dość dużymi dekoltami, oczywiście w granicach rozsądku… Świetnie się sprawdzą dekolty w serek. Ładnie wyeksponują biust, dodatkowo wysmuklą szyję. Możemy też zdecydować się na karo lub półokrągły dekolt.

Najlepsza długość sukienki to…

W tym przypadku nie ma jednej odpowiedzi. Jeżeli mamy zgrabne nogi z powodzeniem możemy nosić mini. Jeśli nie to wybierajmy taką długość sukienki, aby kończyła się w najszczuplejszym miejscu naszych nóg. Na przykład jeśli nie do końca jesteśmy zadowolone z naszych ud za to możemy pochwalić się zgrabnymi łydkami to wybierzmy sukienki za kolano, idealnie sprawdzą się też o długości do połowy łydki.

Jeśli nie jesteśmy zbyt wysokie i mimo to chcemy nosić sukienki do połowy łydki, to zestawiajmy je z butami na wysokich obcasach bądź koturnach. Buty dodadzą nam wzrostu jednocześnie wysmuklą nasze nogi.

Duży wybór sukienek znajdziesz w sklepie internetowym: https://welldressed.pl/.