Polecamy

Jaką biżuterię założyć na randkę?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Randka, szczególnie dla kobiety, wiąże się nierozerwalnie ze stresem. Wszystkie chcemy dobrze wypaść na takim spotkaniu. Surowej ocenie podlega tu jednak nie tylko strona przeciwna, ale też my same. Jednym z naszych największych zmartwień jest kwestia ubioru oraz dodatków. Przyjrzyjmy się zatem tym ostatnim i wybierzmy odpowiednią biżuterię na tego typu okazje.

Podkreślenie urody

Efektem, jaki ma wywołać biżuteria, w pierwszej kolejności jest uśmiech na naszej twarzy spowodowany własnym odbiciem w lustrze. Tylko wtedy, gdy będziemy się podobać samym sobie, pozytywnie odbierze nas również osoba, z którą wybierzemy się na randkę. Zastanówmy się zatem, którą część ciała chciałybyśmy w tym dniu podkreślić. Uwagę w stronę dekoltu zwrócimy naszyjnikiem, a w stronę talii – ozdobną klamrą od paska.

Złoty środek

Pamiętajmy, aby nie przesadzić w żadną stronę. Zbyt duża ilość biżuterii przerysowuje całą stylizację. Jej brak odbiera naszej postaci blasku. Dobierajmy zatem błyskotki z umiarem. Drobne kolczyki czy delikatny łańcuszek są optymalnym wyborem w większości przypadków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio przygotować się na spływ kajakowy?
Jak odpowiednio przygotować się na spływ kajakowy?
Kajaki to doskonały pomysł na wypoczynek w gronie znajomych lub rodziny. Nie ma nic przyjemniejszego niż wyprawa w nieznane z […]
Kursy kwalifikacyjne – szansa na dobry zawód
Kursy kwalifikacyjne – szansa na dobry zawód
Dynamika rynku pracy często wymusza na nas swego rodzaju elastyczność. Obrana na początku edukacji ścieżka zawodowa, w momencie jej ukończenia […]
Wyposażenie nowoczesnych salonów kosmetycznych
Wyposażenie nowoczesnych salonów kosmetycznych
Dzisiaj dbanie o swój wygląd jest równie ważne, co dbanie o własne zdrowie. Każdy chce czuć się pięknie i młodo, […]
Ostatnie wpisy