Randka, szczególnie dla kobiety, wiąże się nierozerwalnie ze stresem. Wszystkie chcemy dobrze wypaść na takim spotkaniu. Surowej ocenie podlega tu jednak nie tylko strona przeciwna, ale też my same. Jednym z naszych największych zmartwień jest kwestia ubioru oraz dodatków. Przyjrzyjmy się zatem tym ostatnim i wybierzmy odpowiednią biżuterię na tego typu okazje.

Podkreślenie urody

Efektem, jaki ma wywołać biżuteria, w pierwszej kolejności jest uśmiech na naszej twarzy spowodowany własnym odbiciem w lustrze. Tylko wtedy, gdy będziemy się podobać samym sobie, pozytywnie odbierze nas również osoba, z którą wybierzemy się na randkę. Zastanówmy się zatem, którą część ciała chciałybyśmy w tym dniu podkreślić. Uwagę w stronę dekoltu zwrócimy naszyjnikiem, a w stronę talii – ozdobną klamrą od paska.

Złoty środek

Pamiętajmy, aby nie przesadzić w żadną stronę. Zbyt duża ilość biżuterii przerysowuje całą stylizację. Jej brak odbiera naszej postaci blasku. Dobierajmy zatem błyskotki z umiarem. Drobne kolczyki czy delikatny łańcuszek są optymalnym wyborem w większości przypadków.