Polecamy

Pielęgnacja włosów przedłużanych – o czym warto pamiętać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedłużanie włosów to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów na nadanie włosom pięknego i naturalnego wyglądu. Aby jednak utrzymać przedłużenia włosów i zachować ich piękny wygląd na dłużej, należy przestrzegać kilku wskazówek pielęgnacyjnych.

Pielęgnacja przedłużanych włosów – wskazówki

Nie myj włosów zbyt często. Pamiętaj, że doczepiane włosy będą wysychać szybciej niż Twoje naturalne. Powinnaś myć włosy co drugi dzień lub nawet rzadziej, jeśli to możliwe.

Pamiętaj, by nie używać gorącej wody do mycia włosów, ponieważ może to uszkodzić wiązania, które utrzymują przedłużenia na miejscu. Unikaj również stosowania zbyt dużej ilości szamponu, ponieważ może to spowodować nagromadzenie się go na skórze głowy, co może prowadzić do podrażnień.

Używaj delikatnych szamponów i odżywek przeznaczonych do włosów farbowanych lub poddawanych obróbce chemicznej. Możesz znaleźć na stronie violahairextensions.pl produkty, które najlepiej sprawdzą się najlepiej do włosów przedłużanych. Dzięki temu Twoje przedłużenia będą miękkie i lśniące.

Jeżeli używasz produktów do stylizacji włosów naturalnych, pamiętaj, by używać ich również na przedłużane pasma. Dbaj o nie tak jak o swoje naturalne włosy. Jeżeli chcesz je prostować, kup najpierw produkt termoochronny lub serum zapobiegające puszeniu się włosów, przeznaczone do stosowania na przedłużeniach.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prowadzenie firmy – jak uniknąć problemów ze skarbówką?
Prowadzenie firmy – jak uniknąć problemów ze skarbówką?
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami, którym trzeba podołać. Tym najważniejszym jest prawidłowe rozliczanie firmy ze wszystkich […]
Szkolenia z BHP – dlaczego są tak ważne?
Szkolenia z BHP – dlaczego są tak ważne?
Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy są niezbędne dla dobrego funkcjonowania organizacji. Pomaga firmie w przestrzeganiu przepisów bezpieczeństwa i […]
Czego używa się w ogrzewaniu mieszkań?
Czego używa się w ogrzewaniu mieszkań?
Aby dobrze ogrzać mieszkanie i nie przepłacić, musisz zastanowić się, jaki rodzaj paliwa wybrać. Istotna jest też dostępność oraz jakość […]
Ostatnie wpisy