Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanej pary, dlatego nic dziwnego, że chcemy, by ten dzień był idealny. Wiele osób wyczekuje go z niecierpliwością i zaczyna planowanie wiele miesięcy wstecz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Te niezapomniane chwile

Przy wyborze miejsca na wesele warto zastanowić się nad tym, na czym nam najbardziej zależy: kontakcie z naturą, przepychu lub przestrzeni. Dobrze jest też przemyśleć styl, w którym chcielibyśmy mieć udekorowaną salę, dzięki czemu będzie zdecydowanie łatwiej wybrać ten idealny lokal.

Jeżeli zależy nam na stylu glamour, dobrym pomysłem będzie hotel, pałacyk lub restauracja, które już od wejścia będą prezentowały się nienagannie. Za to klimat boho bardzo dobrze komponuje się z lasem i drewnem, dlatego warto poszukać jakiejś altany, która będzie przewiewna i przestrzenna. Ważnym aspektem jest również liczba gości oraz to, czy planowany jest nocleg. Jeżeli dużo osób dojeżdża z daleka, dobrze jest rozważyć wyprawienie wesela w jakimś hotelu. Jeśli mieszkasz w okolicach Szczecina to jednym z godnych uwagi miejsc na imprezy okolicznościowe jest Dworek Kurowski http://dworekkurowski.pl/dla-rodziny/imprezy-okolicznosciowe/. Można również popytać znajomych, czy nie słyszeli o jakimś wartym uwagi i przede wszystkim sprawdzonym miejscu.

Jeżeli już znajdziemy coś, co nas zainteresuje, dobrze jest sprawdzić opinie o danej sali w internecie, by uniknąć różnorakich przykrych niespodzianek. Na miejscu należy zwrócić uwagę oświetlenie, wielkość parkingu, strefę wydzieloną dla palaczy oraz jeżeli mamy w rodzinie osobę niepełnosprawną, czy zapewnione są dla niej odpowiednie warunki.