Polecamy

Jak wybrać e-papierosa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Papierosy elektroniczne stanowią alternatywę dla tradycyjnych papierosów. Cieszą się rosnącą popularnością nie tylko wśród młodych osób, ale też i tych starszych. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli e-fajek. Przed zakupem e-papierosa warto szczegółowo zapoznać się z ofertą. Wybór odpowiedniego urządzenia powinien być przemyślany.

Cena

W pierwszej kolejności należy określić budżet, jaki mamy do dyspozycji na zakup urządzenia. Różnica w cenie może wynieść nawet kilkaset złotych. W cenie zestawu najczęściej wliczona jest również ładowarka, kabel do ładowania, wymienna grzałka oraz inne części. W przypadku zakupu pierwszego e-papierosa nie warto od razu wybierać modelu z najwyższej półki. Może się zdarzyć, iż wapowanie nie przypadnie nam do gustu. Nie należy również wybierać najtańszych modeli, gdyż są zbudowane z bardzo niskiej jakości komponentów. Ich użytkowanie może okazać się niebezpieczne.

Budowa i design urządzenia

Sklep dla e-palaczy oferuje różnorodny asortyment, który różni się kolorem, wagą, jak i jakością wykonania. Aspekt wizualny jest istotny szczególnie dla kobiet – do wyboru są różne kolory sprzętu. Należy zwrócić szczególną uwagę na budowę urządzenia – jakość oraz łatwą możliwość napełnienia liquidami. Clearomizer (zbiorniczek do napełnienia) powinien być pojemny – min 1,5 ml, aby starczył na użytkowanie przez cały dzień, bez konieczności uzupełnienia płynu.

Bateria

Wyczerpana bateria uniemożliwi korzystanie z urządzenia. Warto zainwestować w urządzenie o większej mocy – min 2000 mAh. Wówczas nie musimy pamiętać o częstym ładowaniu. Większość e-papierosów wyposażona jest w czujnik zużycia baterii. Pozwala to na pełną kontrolę poziomu naładowania.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio przygotować stół wielkanocny?
Jak odpowiednio przygotować stół wielkanocny?
Stół to najważniejsze miejsce, wokół którego podczas Świąt Wielkanocnych gromadzi się cała rodzina. Powinien on być przygotowany i udekorowany w […]
Jakiego rodzaju maszyny do szycia można wyróżnić na rynku?
Jakiego rodzaju maszyny do szycia można wyróżnić na rynku?
Wielu osobom wydaje się, że maszyna do szycia to przeżytek i nikt ich prywatnie nie używa. Kojarzą ją raczej ze […]
Innowacyjne rozwiązania w urządzaniu ogrodu
Innowacyjne rozwiązania w urządzaniu ogrodu
Piękny ogród to idealne miejsce na spotkania ze znajomymi, popołudniową kawę czy relaks po pracy. Co jednak zrobić, jeśli nasz […]
Ostatnie wpisy