Polecamy

Zabiegi medycyny estetycznej, które wykonuje się w stomatologii

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Procedury stomatologii estetycznej są stosowane w celu poprawy wyglądu i funkcji uśmiechu pacjenta. Dentyści kosmetyczni są często znani jako specjaliści od „poprawy uśmiechu” lub „kosmetycznych dentystycznych”. Stomatolodzy ci posiadają specjalistyczne przeszkolenie w zakresie przywracania zębów, które są złamane, odbarwione, uszkodzone przez próchnicę lub zniekształcone.

Zabiegi jakie można zaliczyć do stomatologii estetycznej:

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów to popularny zabieg kosmetyczny, który rozjaśnia kolor zębów poprzez usunięcie powierzchniowych plam na szkliwie zębów. Zazwyczaj można oczekiwać, że wyniki będą widoczne już po jednej wizycie, ale większość pacjentów wymaga wielu sesji w ciągu kilku miesięcy, aby osiągnąć pożądany odcień bieli.

Metamorfozy uśmiechu

Metamorfozy uśmiechu obejmują zmianę kształtu zębów w celu stworzenia bardziej atrakcyjnego i symetrycznego uśmiechu. Metamorfoza uśmiechu może również obejmować modyfikację zgryzu w celu skorygowania nadgryzu lub podgryzu, lub poprawę pozycji przednich zębów w celu poprawy zdolności żucia.

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe to cienkie powłoki porcelanowe, które są przyklejane do naturalnej powierzchni zębów w celu pokrycia poplamionych lub przebarwionych obszarów, zamknięcia przestrzeni między zębami i wyrównania krzywych zębów. Licówki porcelanowe są wykonane z wysokiej jakości porcelany i są bardzo trwałe. Mogą być stosowane w celu poprawy wyglądu uśmiechu, zamknięcia szczelin między zębami, wyrównania krzywych zębów i pokrycia plam lub przebarwień na istniejących zębach.

Osoby zainteresowane powyższymi zabiegami lub innymi z zakresu stomatologii estetycznej mogą się udać do takiego specjalisty jak stomatolog apDENT Poznań jest lokalizacją, w której ten profesjonalny gabinet się znajduje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak szukać nieruchomości na sprzedaż
Jak szukać nieruchomości na sprzedaż
Kupno nieruchomości to bardzo poważna inwestycja. Czasem całymi latami odkładamy na to, by móc w końcu zakupić coś na własność. […]
Akcesoria przydatne do przydomowego oczyszczania wód i ścieków
Akcesoria przydatne do przydomowego oczyszczania wód i ścieków
Stosowanie przydomowych oczyszczalni ścieków jest nie tylko opłacalne, inwestycja zwraca się bardzo szybko, ale również ekologiczne. Dbanie o środowisko zyskuje […]
Jak w prosty sposób przyciągnąć uwagę klientów do sprzedawanych produktów?
Jak w prosty sposób przyciągnąć uwagę klientów do sprzedawanych produktów?
Na rynku działa coraz więcej firm, które sprzedają różnego rodzaju produkty. Są to zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Coraz […]
Ostatnie wpisy