Polecamy

Jakie rozwiązania sprawdzą się dobrze w przypadku małej kuchni?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Praktyczne rozwiązanie dla małego pomieszczenia

Kiedy decydujemy się na małą kuchnię, warto zadbać o funkcjonalność tego pomieszczenia. Oprócz wielu wymaganych sprzętów, typu lodówka czy kuchenka, potrzebne jest w niej również dużo miejsca na przechowywanie. Z oczywistych względów czasem nie jesteśmy w stanie pomieścić tyle szafek ile byśmy chcieli i ile jest nam potrzebne. Z pomocą przychodzi nam jednak idealne rozwiązanie jakim jest zastosowanie koszy cargo w kuchni. Są to ciche wysuwne szafki, które zdecydowanie powiększają ilość miejsc do przechowywania.

Funkcjonalne kosze cargo pasujące do każdego wnętrza

Kosze cargo należą do jednych z praktyczniejszych i bardziej przemyślanych rozwiązań do małej, ale również i większej kuchni. Z pozoru nawet najmniejsza powierzchnia zyska wiele dodatkowego miejsca, którego nie dałoby się uzyskać nie montując koszy cargo.

Kosze te bardzo łatwo wsuwają się oraz wysuwają z klasycznych szafek nie robiąc przy tym żadnego hałasu. Specjalny system prowadnic ułatwia ich przesuwanie, praktycznie bez użycia większego wysiłku. Można je spotkać w wielu rozmiarach oraz kształtach. Obrotowe lub trójkątne pojemniki dopasować możemy do nawet najtrudniejszego kształtu szafek. Oprócz tego możemy wybrać, z której strony zamierzamy daną półkę zamontować, czy od dołu, z góry, lub może z boku. Wiele takich produktów możemy znaleźć w odpowiedniej ofercie danego sklepu internetowego lub stacjonarnego. Kosze Cargo ze względu na swoje przeznaczenie pasują do każdego rodzaju wnętrza, skutecznie dodając mu funkcjonalności. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy silne bóle brzucha mogą być objawem nerwicy?
Czy silne bóle brzucha mogą być objawem nerwicy?
Nerwica objawia się na różne sposoby. Nudności zaparcia, biegunka, wzdęcia, czy ból brzucha, to wszystko może mieć związek z nerwicą […]
W jakie sprzęty warto wyposażyć swój punkt gastronomiczny?
W jakie sprzęty warto wyposażyć swój punkt gastronomiczny?
Zakładanie własnego punktu usług gastronomicznych to niemałe wyzwanie. Niezależnie od tego, czy ma to być jedynie małe bistro, wielka restauracja […]
Próchnica – jak rozpoznać jej początek?
Próchnica – jak rozpoznać jej początek?
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest dbanie o higieny jamy ustnej i o ładne oraz białe zęby. […]
Ostatnie wpisy