Schyłek roku ma to do siebie, że podczas września, października, listopada, a nawet wczesnego grudnia można swobodnie bawić się modą z uwagi na panującą aurę. Na ulicach królują wówczas niebanalne połączenia i ubiór „na cebulkę”. Ciekawe stylizacje, skórzane kurtki, poncza, szale narzucone na ramiona. A ich dopełnieniem są buty.

Bogactwo form i materiałów

Jesienią sięgamy zwykle po żywe pomarańczowe odcienie, kobiece brązy, zielenie, szarości czy też ciemniejsze granaty, aż w końcu czernie. Paleta kolorystyczna wpasowuje się mniej więcej w klimat spadających z drzew liści. Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o obuwie, są oczywiście ponadczasowe botki. Na sklepowych półkach w tym sezonie królują botki szpic.

Świetnie komponują się one ze zwykłymi stylizacjami, składającymi się ze skórzanej ramoneski, ciepłego szala i fajnych dżinsów. Dobrze wyglądają również ze spódnicami, czy jesiennymi sukienkami midi. Przy wyborze obuwia, które ma służyć przez kilka sezonów, warto postawić na dobrą jakość, solidne wykonanie i porządne materiały.

Swoją uwagę warto skierować ku butom skórzanym, czy np. botkom zamszowym, takim je te dostępne na https://casadi.pl/pol_m_Botki-damskie-zamszowe-307.html. Są one zazwyczaj eleganckie, ładnie wyprofilowane, a przede wszystkim wygodne i z całą pewnością posłużą przez kilka dobrych sezonów. Oprócz botków modne o tej porze roku są także kozaki – nie dość, że pasują one niemalże do każdego stroju, są bardzo wygodne i ciepłe.