Strój ślubny to element uroczystości ślubnej, o którym myślimy wiele miesięcy przed wielkim dniem. Aby poczuć się naprawdę wyjątkowo, z wielką pieczołowitością dobieramy poszczególne elementy ślubnego stroju, tak by nie tylko znakomicie do siebie pasowały, ale także by podkreślały naszą urodę. Oprócz sukni ślubnej i butów ważne są również inne akcesoria. Jak dobrać ozdoby na ślub, by w podkreślały styl i dodawały urody?

Delikatność i dziewczęcość

Jeżeli zależy nam na podkreśleniu dziewczęcości, możemy postawić na drobne kwiatowe motywy, na przykład stroiki przypominające obsypane kwieciem gałązki. Delikatne kwiatowe wianki znakomicie uzupełnią również stylizacje w stylu antycznym. Decydując się na styl dziewczęcy lub romantyczny warto pamiętać o ozdobach nie tylko na włosy. Piękny kwiat wykonany z jedwabiu będzie wspaniałą ozdobą na szyi panny młodej.

Boho ze szczyptą ekstrawagancji

Jeżeli zależy nam na czymś naprawdę niebanalnym, możemy zdecydować się na piękny welon. Wykonany z delikatnego tiulu, ozdobiony na przykład frędzelkami będzie znakomitym uzupełnieniem nie tylko sukni w stylu retro, ale także sukni w stylu boho. Jeżeli lubimy styl bardziej ekstrawagancki, świetnym wyborem będzie wpięty we włosy okazały kwiat lub też delikatnie oplatająca twarz i fryzurę siateczka. Warto również pomyśleć o innego rodzaju ozdobach, na przykład pięknej, bogato zdobionej podwiązce. To co niewidoczne, jest równie ważne.