Niegdyś każdy nosił do pracy organizer lub kalendarz ze skórzaną okładką, który dodawał właścicielowi szyku, a zarazem stylu. Rolę wspomnianego kajeciku w dzisiejszych czasach przejął telefon. Co za tym idzie, musi prezentować się równie dobrze i dodawać elegancji w sposób wyrafinowany i nieszablonowy.

Luksus i elegancja w przystępnej cenie

W dobrym guście, jak i dość praktyczne jest skórzane etui na telefon iPhone X. Zazwyczaj występuje ono w ciemnych, stonowanych kolorach – idealnie dopasowujących się do stroju zarówno na profesjonalną rozmowę biznesową, jak i do klasycznej stylizacji do biura na co dzień. Ciekawym i praktycznym aspektem tego etui jest wersja z klapką, która nie tylko wygląda przebojowo, ale również chroni obudowę telefonu oraz ekran przed zarysowaniami.

Etui na telefon iPhone 5C również bardzo dobrze sprawdza się we wspomnianej wcześniej formie skórzanej kabury z klapką. Wyszukanym rozwiązaniem będzie również etui w kolorach metalicznych. Odcienie srebra i złota doskonale pasować będą do ciemnego garnituru, jak i do jednokolorowej, prostej sukienki. Taka forma zabezpieczenia telefonu nie jest produkowana jedynie z cienkiego silikonu, występuje również w modelu ze wzmocnionymi bokami, często wysuniętymi nad ekran, zapewniając ochronę obudowy i ekranu w momencie upadku telefonu.

Innym gustownym rozwiązaniem może być przeźroczyste etui, nadające tym samym naszemu telefonowi minimalistyczny, a także surowy wygląd. Nie zapewni ono nam tylko pewności o bezpieczeństwo sprzętu, aczkolwiek podkreśli walory danego modelu. Wspomniane kategorie etui są obecnie dostępne w przystępnej cenie, jak i praktycznie na każdy model telefonu dotykowego, dając nam tym samym sposobność na mały luksus.